Academiejaar 2006 - 2007
Faculteit Wetenschappen
Keuzevakken 2e licentie geografie
(geldig tot en met het academiejaar 2006-2007)
Nr.
Opleidingsonderdeel
Ref.
Sem.
Vakgroep
Titularis
A
B
C
D
E
CODE
 
KEUZEOPLEIDINGSONDERDELEN
                   
1
Keuzevakken 2de Licentie Geografie
                   
  - Cartografische modellering
k
1
WE12 Nico Van de Weghe
15.0
20.0
 
90
3
CLGEOG02K00037
  - Computercartografie
k
J
WE12 Philippe De Maeyer
30.0
60.0
 
210
7
CLGEOG02K00038
  - Cartografisch terreinwerk
k
1
WE12 Nico Van de Weghe
7.5
60.0
 
120
4
CLGEOG02K00039
  - Kritische historische cartografie
k
2
WE12 Philippe De Maeyer
22.5
   
90
3
CLGEOG02K00040
  - Plantaardige productiesystemen
k
  LA02 Dirk Reheul
30.0
   
120
4
CLGEOG02K00044
  - Landbouwwetgeving
k
2
RE03 Walter De Bondt
37.5
   
150
5
CLGEOG02K00045
  - Constructieve en vormgevende infrastructuur
k
1
TW15 Etienne De Winne
30.0
   
120
4
CLGEOG02K00046
  - Apparatuurafhankelijke fouten
k
  WE12 Alain De Wulf
15.0
20.0
 
90
3
CLGEOG02K00047
  - Fotogrammetrische restitutie
k
1
WE12 Rudi Goossens
22.5
20.0
 
120
4
CLGEOG02K00048
  - Speciale opmetingstechnieken
k
  WE12 Alain De Wulf
22.5
20.0
 
120
4
CLGEOG02K00049
  - Aanvullingen analytische gegevensverwerking
k
  WE12 Alain De Wulf
22.5
20.0
 
120
4
CLGEOG02K00050
  - Kadastercartografie
dk
1
WE12 Philippe De Maeyer
22.5
   
90
3
CLGEOG02K00051
  - Geomorfologische kartering
ad
  WE12 Irenée Heyse
10.0
20.0
 
90
3
CLGEOG02K00052
  - Fysisch milieu en ontwikkeling
a
1
WE12 Morgan De Dapper
35.0
   
210
7
CLGEOG02K00053
  - Studie van het Quartair
a
2
WE13 Frank Mostaert
10.0
20.0
 
90
3
CLGEOG02K00054
  - Sedimentpetrologie
a
1
WE13 Peter Van den haute
15.0
20.0
 
120
4
CLGEOG02K00055
  - Bouw en werking van de hydrosfeer
a
2
WE12 Irenée Heyse
15.0
   
90
3
CLGEOG02K00057
  - Sociale en economische geografie II
b
1
WE12 Frank Witlox
20.0
20.0
 
150
5
CLGEOG02K00058
  - Politieke geografie I
b
1
WE12 Pieter Saey
15.0
   
90
3
CLGEOG02K00059
  - Geografie van de wereldeconomie
b
2
WE12 Frank Witlox
15.0
20.0
 
120
4
CLGEOG02K00060
  - Ruimtelijke dynamiek en planning
b
J
WE12 Pieter Saey
20.0
40.0
 
180
6
CLGEOG02K00061
  - Landschapszorg m.i.v. terreinkartering en ontwerp
c
1
WE12 Marc Antrop
15.0
20.0
 
120
4
CLGEOG02K00063
  - Landschapsecologie en natuurbehoud
b
J
WE11 Eckhart Kuijken
15.0
20.0
 
120
4
CLGEOG02K00064
  - Geografische aspecten van milieu-effectrapportering
c
1
WE12 Marc Antrop
10.0
20.0
 
90
3
CLGEOG02K00065
  - Regionale geografie : gevalstudies
c
1
WE12 Marc Antrop
15.0
   
90
3
CLGEOG02K00066
  - Prehistorische landschapsgenese
c
2
WE12 Morgan De Dapper
10.0
20.0
 
90
3
CLGEOG02K00067
  - Historische geografie
c
1
WE12 Marc Antrop
10.0
20.0
 
90
3
CLGEOG02K00068
  - Teledetectie en beeldverwerking
ac
1
WE12 Rudi Goossens
10.0
20.0
 
90
3
CLGEOG02K00069
  - Cartografische modellering
d
1
WE12 Philippe De Maeyer
15.0
20.0
 
90
3
CLGEOG02K00070
  - Computercartografie
d
J
WE12 Philippe De Maeyer
30.0
60.0
 
210
7
CLGEOG02K00071
  - Cartografisch terreinwerk
d
2
WE12 Philippe De Maeyer
7.5
60.0
 
120
4
CLGEOG02K00072
  - Kritische historische cartografie
d
2
WE12 Philippe De Maeyer
22.5
   
90
3
CLGEOG02K00073
  - Geodesie
k
1
WE12 Alain De Wulf
30.0
   
120
4
CLGEOG02K00074
  - Structuur en conflict in de Derde Wereld
b
J
PS05 Ruddy Doom
45.0
   
150
5
CLGEOG02K00076
 
Code studiejaar: CLGEOG - 99 - 02 versie: 04
     
BC:
           
Sem.: 1 = eerste semester, 2 = tweede semester, J = jaarvak, J*= jaarvak, A in eerste semester, S = sommige studenten in eerste semester, anderen in tweede semester
PDF-versie
Terug